تحصیل دندانپزشکی

Dental HABA Clinics بورسیه

طرح بورسیه تضامنی

مقدمه

تحصیل دندانپزشکی

با عنایت پروردگار متعال و به همت مدیران و کارکنان کمپانی “هابا تک” نخستین شعبه از مجموعه کلینیک های دندانپزشکی این شرکت در شهر تفلیس، پایتخت کشور گرجستان افتتاح گردیده است. این آغازگامی بلند جهت نیل به اهداف فاخر مجموعه است که با  همیاری خالصانه همه اعضای مجموعه  هابا در سال (2021 میلادی 1400 شمسی ) برداشته شده و پشتوانه محکمی جهت شروع فعالیت های آتی فراهم ساخته است.

توسعه و گسترش شعب مختلف هابا از اولویت های طرح چشم انداز برندینگ کمپانی است، لذا هدایت و تربیت نیروی انسانی کارآمد و همسو با اهداف “هابا تک” که لازمه رشد اعتباری و اقتصادی هر مجموعه ای است، الزامی به نظر می رسد در حال حاضر کمپانی “هابا تک” در بخش های مختلف درمانی، آی تی، تبلیغات و همچنین مدیران میانی، نیازمند نیروی های متفکری است که اهل اندیشه و نظریه باشند تا در سطح تصمیم گیری، تصمیم سازی و برنامه سازی این حوزه به مدیران کمک کنند؛ از این رو مسئولین بخش در تلاشند تا از علاقمندان و افراد مستعد در این حوزه بهره گرفته و با ایجاد ظرفیت های الزم برای آن ها، امکان تربیت نیروهای کارآمد در بخش های مذکور را فراهم کنند

در همین راستا و با نظر به اهمیت بهره گیری از خلاقیت ها و پتانسیل های ارزشمند نسل جوان و پرورش استعداد های ایشان برنامه پیش رو با نام “طرح بورسیه تضامنی ” در دستور کار اجرایی مدیران قرار گرفت تا بعنوان شاهراه اصلی تامین نیروی انسانی کارآمد  و متخصص جهت همکاری و استخدام در کلینیک های هاباتک قرار گیرد

سالیانه تعداد محدودی از متقاضیان ادامه تحصیل، توسط کمپانی هابا تک در طرح بورسیه تضامنی تحت پوشش و حمایت قرار گرفته و در رشته های تحصیلی مرتبط با نیاز مجموعه مشغول به تحصیل می شوند. این دانشجویان علاوه بر دریافت شهریه سالیانه دانشگاه از مزایای ارزشمند مندرج در بند مزایا نیز برخوردار خواهند شد. همچنین، دانشجو یان در طول دوره تحصیل تحت کنترل و هدایت مشاوران آموزشی قرار خواهند داشت تا سطح کمی و کیفی آموزش و یادگیری دانشجو یان ارزیابی شده و از افت تحصیلی ایشان جلوگیری شود.

علاوه برحضوردر دوره های دانشگاهی، متقاضیان پذیرفته شده در طول دوره تحصیل، موظف به حضور در دوره های علمی و عملی کلینیک “هابا تک” هستند. این دوره ها که به منظور ارتقاء سطح دانش عملی و تجربی افراد برگزار میگردد، تضمینی عینی جهت حرکت در راستای نیل به اهداف مجموعه هابا در بهره مندی از نیروی کارآمد خواهد بود.

از سوی دیگر پذیرفته شدگان موظف به سپرده گذاری تضمین مالی بعنوان سرمایه دانشجو، نزد کمپانی “هاباتک” می باشند. شایان ذکر است، مبلغ سپرده گذاری، پس از پایان دوره تحصیل و فارغ التحصیلی با توجه به مستندات بند تعهدات کمپانی و دانشجو با شرایط مندرج برگشت داده می شود.

مزایای طرح بورسیه هابا تک

پذیرفته شدگان در طول دوره تحصیل از مزایای مختلفی برخوردار می باشند. شایان ذکر است که برخورداری از کلیه خدمات و مزایای موجود کمپانی طبق اصول نظارتی و ارزیابی دانشجو در هنگام تحصیل ارائه می گردد. به این معنا که دانشجو متعهد به رعایت کلیه تعهدات و شرایط مندرج در بند تعهدات و شرایط دانشجو می باشد تا امکان استفاده از کلیه خدمات و مزایای کمپانی را دریافت کند.

 1. تحصیل بصورت رایگان در رشته مورد نظر(شهریه دانشگاه توسط کلینیک پرداخت می گردد)
 2. برخورداری از بیمه درمانی دانشجویی
 3. دوره آموزش زبان انگلیسی
 4. دوره آموزش زبان گرجی
 5. برگزاری دوره های تخصصی فرانشیت بصورت سالیانه و تحت نظارت دکتر متخصص
 6. همکاری در نگارش و چاپ مقاله
 7. حضوردائم در دوره های کارورزی
 8. دریافت گواهی اشتغال و تجربه کاری به مدت 1600 ساعت پس از فارغ التحصیلی
 9. استخدام و اشتغال دانشجویان ممتاز پس از فارغ التحصیلی و گذراندن آزمون صلاحیت

شرایط و ضوابط عمومی متقاضی (دانشجو)

متقاضیان ثبت نام در طرح بورسیه تضامنی جهت ادامه تحصیل باید در زمان ثبت نام حائز کلیه شرایط ذیل باشند و برخورداری از شرایط مندرج در این بند برای کلیه متقاضیان الزامی است. لذا خواهشمندیم پس از مطالعه دقیق موارد مندرج در این دفترچه اقدام به ثبت نام نمایید.

 1. عدم سوء پیشینه کیفری
 2. گواهی پایان خدمت یا معافیت از خدمت( دائم یا موقت) ویژه دانشجویان مذکر و یا برقراری امکان خروج از کشور
 3. عدم اعتیاد به مواد مخدر
 4. عدم احراز فساد اخالقی
 5. شرایط سنی حداقل 17 سال و حداکثر 45 سال
 6. دارنده یکی از مدارک زیر
 7. دیپلم چهارساله نظام قدیم
 8. مدرک پیش دانشگاهی نظام ترمی -واحدی و سالی -واحدی
 9. مدرک کاردانی (فوق دیپلم) یا بالاتر
 10. دیپلم پایه دوازدهم نظام جدید (3-3-6)

مدارک ضروری طرح بورسیه

ارسال کلیه مدارک در زمان ثبت نام و از درگاه اختصاصی ثبت نام بصورت فایل های پی دی اف (PDF) می باشد.

تذکر: توجه به زمان مهلت ارسال مدارک الزامی است. بدیهی است به مدارک ارسال شده پس از اتمام مهلت ثبت نام هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد.

 1. گواهی عدم سوء پیشینه
 2. ترجمه مدارک تحصیلی (دیپلم، پیش دانشگاهی،ریز نمرات) به زبان انگلیسی و ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
 3. تصویر پاسپورت با حداقل 2 سال اعتبار باقیمانده
 4. عکس پرسنلی

تذکر : به همراه داشتن نسخه اصلی کلیه مدارک هنگام ورود به کشور مقصد الزامی است.

تعهدات دانشجو

 1. دانشجو متعهد به ارائه کلیه مدارک مورد نیاز جهت تحقق موضوع قرارداد اعم از مدارک تحصیلی و هویتی در زمان مقرر می باشد.

 2. دانشجو موظف به رعایت کلیه موازین اخلاقی و تربیتی می باشد. درصورت اثبات هرگونه رفتار مغایر اخلاق از جمله جر بحث، دعوا، حضور در محافل غیر اخلاقی و یا شکستن هنجارهای قانونی ، کمپانی هابا هیچگونه مسئولیتی در قبال دانشجو یا پاسخگویی در مراجع قانونی را ندارد.
 3. دانشجو متعهد به حضور حداقل 12 ساعت در هفته در محل کلینیک بعنوان دوره کاروزی است.

تذکر: اجبار حضور در دوره کارورزی در زمان امتحانات پایان ترم وجود ندارد.

4 .دانشجو متعهد است تمام تلاش و همت خود را در جهت تحصیل علم و دانش صرف کرده و معدل علمی خود را در هر ترم تحصیلی در سطح بهینه نگه دارد.

زمینه های تحصیلی طرح بورسیه هابا

کد رشتهرشتهطول دورهمحل تحصیلزبانمبلغ سپرده
DE110geدندانپزشکی5 سالگرجستانانگلیسی- گرجی35000 $
DE111geدندانپزشکی6 سالگرجستانگرجی19000 $
ME112geپزشکی6 سالگرجستانانگلیسی- گرجی40000 $
ME113geپزشکی7 سالگرجستانگرجی25000 $
PH114geداروسازی4 سالگرجستانانگلیسی- گرجی33000 $
PH115geداروسازی5 سالگرجستانگرجی17000 $
IT116geآی تی5 سالگرجستانگرجی15000 $
MB117geمدیریت5 سالگرجستانگرجی

15000 $

Apply for your course
Use HABA Card to use special offers Order HABA Card